oleje castrol actevo

Oleje Castrol ACT>EVO

By UGy8nyG7JJ, Sierpień 1, 2015

Produkty Castrol z serii Act>Evo to zaawansowana technologicznie linia olejów przeznaczona dla silników dwu i czterosuwowych, montowanych zarówno w motocyklach jak i skuterach. Wyposażona w formułę Wear Protection i Trizone Technology zapewnia doskonałą ochronę silnika przed obciążeniami związanymi z codzienną eksploatacją pojazdu w mieście. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii, oleje Act>Evo utrzymują idealne parametry smarowania we wszystkich trzech środowiskach, w których pracują.

 

Czym jest Wear Protection?

Wear Protection to wyjątkowa formuła stworzona przez markę Castrol specjalnie dla linii olejów Act>Evo. Dzięki zastosowaniu unikalnej mieszanki środków uszlachetniających zapewnia pewny rozruch i utrzymanie odpowiednich parametrów smarowania silnika w warunkach codziennej miejskiej eksploatacji. Wear Protection pozwala na utrzymanie oleju w doskonałej jakości, poprzez przeciwdziałanie nadmiernemu gęstnieniu i utrzymaniu w czystości współpracujących elementów silnika.

 

Castrol Act>Evo 4T 20W40

Castrol 4T 20W40 ACT etykieta

etykieta Castrol 4T 20W40 ACT

Castrol Act>Evo 4T 20W-40 to wysokiej klasy nowoczesny olej mineralny stworzony dla motocyklowych silników czterosuwowych. Wyposażony w formułę Wear Protection pozwala na utrzymanie silnika w dobrej kondycji, zapewniając pewność startu i bezproblemową eksploatację pojazdu. Dzięki formule Trizone Technology utrzymuje na stałym poziomie odpowiednie parametry smarowania jednostki. Olej Act>Evo 4T 20W-40 spełnia wymagania silników wyposażonych w nowoczesne układy katalityczne oraz normy:

  • API SJ
  • JASO MA-2

 

Castrol Act>Evo 4t 20W50

Castrol 4T 20W50

etykieta Castrol 4T 20W50

Castrol Act>Evo 4T 20W-50 to olej mineralny przeznaczony dla nowoczesnych motocyklowych silników czterosuwowych. Oparty o technologię Wear Protection i formułę Trizone Technology, zapewnia niepowtarzalną czystość silnika, pewny rozruch oraz stałe parametry smarowania, które gwarantują bezproblemową eksploatacje motocykla każdego dnia. Pozwala na utrzymanie silnika w dobrej kondycji poprzez przeciwdziałanie nadmiernemu wzrostowi lepkości i utrzymaniu w czystości współpracujących elementów silnika. Olej ten spełnia normy:

  • API SJ
  • JASO MA-2

i jest idealnym rozwiązaniem dla silników chłodzonych powietrzem oraz jednostek wyposażonych w nowoczesne układy katalityczne.

 

Castrol Act>Evo Scooter 2T

etykieta normy Castrol 2T

etykieta normy Castrol 2T

Castrol Act>Evo Scooter 2T to wysokiej klasy olej półsyntetyczny stworzony dla 2-suwowych silników montowanych w skuterach. Wyposażony w formułę Heat Protection minimalizuje ryzyko występowania osadów, które powstają podczas spalania mieszanki olejowo-paliwowej w wysokich temperaturach. Zapewnia skuteczną ochronę silnika zarówno na dłuższych odcinkach jazdy, jak i w cyklu miejskim. Act>Evo Scooter 2T przeznaczony jest do wszystkich nowoczesnych skuterów 2-suwowych, zarówno do wtrysku oleju, jak i przygotowania mieszanki. Z łatwością spełnia normy:

  • JASO FD
  • ISO L-EGD
  • API TC
Ocena naszych czytelników
[Suma: 2 Średnia: 3.5]

What do you think?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *